Menu

Vilistlased

Meremäe

2018

Jan- Erik Heering

Karl Kooser

Anete Ploom

Triinu- Liis Tarros

Mathias Talo

Klassijuhataja: Rein Tarros

2017

Elisabeth Toomik

Kert Link

Mainer Kuljus

Markus Mandel

Ramon Silvester Kollom

Siret Laan

Klassijuhataja: Joosep Norma

2016

Kert Karro

Kevin Lumik

Marvin Muusikus

Elis Raal

Joann Toomik

Ergo Višnakov

Klassijuhataja: Aira Tarros

2015

Agnes Annemäe

Kärt Karro

Reelika Kõlli

Klassijuhataja: Aira Tarros

2014
Tarmo Annemäe

Karel Koltsov

Kaidi Laan

Kaire Parmen

Merle Saare

Merli Urbanik

Klassijuhataja: Silvi Palm

2013

Kaisa Karro

Kristel Parmen

Andrei Stratilatov

Anti Toomemägi

Nadežda Toomik

Klassijuhataja: Rein Tarros

2012

Kristin Tisler

Elina Kambrimäe

Mihkel Saare

Klassijuhataja: Leili Ivask

2011

Anneli Haljas
Merili Haljas
Kauno Koltsov
Tea Talupoeg
Peeter Tammiste

Klassijuhataja Silvi Palm

2010

Pille Ivask
Toomas Kuusik
Maret Laan
Mart Mandel
Kristiina Palok
Olesja Tusova

Klassijuhataja Leili Ivask

2009

Joel Kambrimäe
Ove Lillmaa
Kätlin Link
Karl-Joan Rahusoov
Riivo Silm

Klassijuhataja Rein Tarros

2008

Kenti Ilver
Kaido Jallai
Valter Kooser
Martin Mandel
Eveli Palok

Klassijuhataja Evi Kambrimäe

2007

Elina Hain
Eduard Ivanov
Rahel Kambrimäe
Mari Mandel
Joanna-Emilie Tisler

Klassijuhataja Evi Kambrimäe

2006

Dmitri Agafonov
Jorma Feodorov
Janika Haljas
Enna Juhkam
Älis Karro
Aigi Saia
Jarmo Tisler
Hardo Toomemägi
Veera Toomik
Siret Verrev

Klassijuhataja Hele Kroon

2005

Mari Allik
Taavi Haljas

Klassijuhataja Silvi Palm

2004

Eike Ilves
Rainis Korde
Jaanika Pavlova
Martin Rahusoov
Ranno Toomemägi
Tavo Toomemägi

Klassijuhataja Viivika Kooser

2003

Timo Feodorov
Kaidi Kartna
Annika Kask
Martin Ploom

Klassijuhataja Viivika Kooser

2002

Alar Allik
Mikk Arkmann
Egle Ilves
Ellikar Kaldamäe
Märt Kooser
Tiim Salumägi
Aimar Timofejev
Helena Toomemägi

Klassijuhataja Eha Zerel

2001

Siret Keldrimägi
Kristjan Koemets
Taavi Möldri
Taavi Pavlov
Remo Toomemägi
Natalja Toomik
Arti Vares

Klassijuhataja Evi Kambrimäe

2000

Alar Hain
Risto Hollo
Kalle Juhkam
Merilin Juhkam
Krista Kuus
Priit Küppar
Mariana Laanemäe
Rait Pill
Sija Salumägi
Meelis Talupoeg

Klassijuhataja Aini Kilusk

1999

Kaivo Juhkam
Maidu Kadak
Jane Kangru
Merike Tobreluts

Klassijuhataja Asta Pazuhanits

1998

Põhikooli lõpetajad

Tiina Andimäe
Kaimo Kadak
Kristi Kuus
Arno Lahe
Janek Luisk
Olar Männik
Mariana Möldri
Heiki Pedajas
Viviko Põlgaste

Klassijuhataja Vilja Karavin

1997

Maarika Heering
Kaili Kadak
Lauri Kilusk
Urmas Möldri
Pille Neeve
Lauri Palm
Kristi Pihla

Klassijuhataja Viivika Kooser

1996

Renate Kašankina
Svetlana Kašankina
Signe Kuusing
Olesja Kübe
Elin Mattis
Maarika Mehilane
Thomas Pilt
Diana Saare
Eneli Sarapuu

Klassijuhataja Juta Simm

1995

Kaire Jallai
Ahto Lahe
Bianka Pihla
Anneli Toomemägi

Klassijuhataja Aini Kilusk

1994

Ene Haavik
Marju Keldrimägi
Marju Kuld
Maarika Kuusik
Lea Lendla
Kaja Lõiv
Rainer Raam

Klassijuhataja Vilma Raam

1993

Kairit Kalk
Ott Kilusk
Kersti Põlgaste
Aili Roosik
Ülle Talo

Klassijuhataja Liia Mark

1992

Boris Djomin
Jaan Heering
Janek Kuusk
Valev Pilve
Ilme Tamm
Eveli Toomemägi

Klassijuhataja Evi Kambrimäe

1991

Virve Heering
Saili Kann
Ahti Lehe
Toomas Mehilane
Madis Mets
Argo Palm
Jaanika Pihla
Jaanika Raam
Jaana Višnakova

Klassijuhataja Juta Simm

1990

Eve Annemäe
Priit Blum
Piret Kahri
Signe Kendra
Aigi Kikkas
Tõnu Kilusk
Kaimar Korde
Karel Lumi
Vilje Mäepalo
Riina Tobias

Klassijuhataja Inna Laugen

 

1989

Kai Karro
Kadri Kilusk
Aulis Lõhmus
Kersti Lõiv
Ulvi Möldri
Iia Nõlvik
Liivika Raam

Klassijuhataja Viivika Kooser

 

1988

Külli Lumik
Karin Kõivoste
Tõnu Semjonov
Üllar Sikk
Anu Sõrmus
Ave Talo
Ülle Tamm
Rein Toomik

Klassijuhataja Õie Pai

 

1987

Kairi Aste
Kaie Keldrimägi
Eve Kikkas
Maire Kuningas
Margit Leiner
Anneli Liinamäe
Eve Lillepuu
Silja Oss
Aili Pihle

Klassijuhataja Lea Ranni

1986

Külli Annemäe
Lea Jallai
Madis Kahu
Tõnis Kunnus
Henn Lillepuu
Linnar Lõvinurm
Žanna-Bel Mattal
Meelis Mõttus
Maie Raat
Anni Saaremaa
Ülle Sikk
Aivar Tikk

Klassijuhataja Maria Sepp

1985

Keete Keldrimägi
Kai Kikkas
Svetlana Kozlova
Maire Kuningas
Lea Leppoja
Marika Lillepuu
Mehis Mehilane
Kaia Oss
Maie Palsi
Helve Raat
Eve Rahusoov
Ülle Sarapuu
Andres Tarro
Meelis Tarros
Tea Toomemägi

Klassijuhataja Liia Mark

 

1984

Vladimir Djomin
Tiina Ilves
Urmas Kõomägi
Ulve Kõomägi
Helbe Lill
Tea Lillepuu
Tiina Luts
Vagur Nõlvak
Liivi Pikaleva
Liily Põldsalu
Ene Sõrmus
Merike Vaherpuu

Klassijuhataja Juta Simm

 

1983

Kaire Annemäe
Aire Eelsalu
Siiri Kivilätte
Riina Kõivoste
Maarika Kägo
Ilme Lõvinurm
Reet Männik
Pille Pai
Riina Rahuelu
Aare Rahulane
Anatoli Rõži
Signe Saaremaa
Ülar Sarapuu
Ülle Vares

Klassijuhataja Õie Pai

 

1982

Aivar Aste
Margus Järv
Meeli Kaasik
Lea Luuga
Vello Pai
Aller Palok
Madis Palsi
Merike Palsi
Lea Piirisild
Riina Põlgaste
Aime Roosik
Siiri Tullus
Leo Vislapuu

Klassijuhataja Penno Paas

 

1981

Ene Kivisild
Kersti Korde
Aivar Kõivoste
Heli Ladvik
Marika Liinamäe
Mati Liinamäe
Kaja Lillepuu
Urve Luhte
Lea Oroperv
Roman Rahusoov
Sulev Sillaots

Klassijuhataja Vilma Raam

 

1980

Mart Blum
Madis Einla
Henn Hagu
Valentina Hõbesaar
Ly Kala
Maive Kaupo
Helle Kilev
Jaanus Kiveste
Maie Koger
Rein Kooser
Heli Külaots
Ene Lill
Ly Lillepuu
Ülo Lillmaa
Lea Lohk
Lilian Mark
Veiko Pai
Urve Peterson
Ülle Pihlak
Maie Solovjeva
Sirje Säde
Ülle Toomemägi
Eeri Uibokand

Klassijuhataja Raivo Raam

 

1979

Helve Hain
Hele Hallik
Mare Halliküla
Hele Jallai
Evi Kambrimäe
Tiina Kunnus
Üvi Korde
Helve Kõivumägi
Õie Kütte
Ludmilla Link
Milvi Link
Aabo Lõhmus
Külli Maakus
Valentina Ojaots
Riina Oroperv
Astrid Palmre
Ain Põhja
Viivi Roosik
Leida Toomemägi
Andrus Toomik
Andres Vahtramägi
Arno Vares

Klassijuhataja Liivi Viimsalu

 

1978

Aare Hõrn
Margus Juhkam
Hele Kalde
Evi Kikas
Ülle Kiviorg
Ilme Kivisild
Tiina Koemets
Helgi Ladvik
Liidia Mahno
Veera Mehilane
Olle Parind
Toomas Pluum
Silva Roos
Hele Saare
Üllar Siegert
Lea Sõrmus
Malle Truija
Mati Tullus

Klassijuhataja Silvia Ziugand

 

1977

Vilaret Haljasmets
Hugo Juhkam
Kalev Juur
Ene Koger
Riho Kärner
Maimu Küppas
Liidia Neeme
Mare Pae
Urmas Palsi
Mart Piirisild
Merike Ploom
Urmas Ploom
Kalju Põhja
Luule Tiik
Maie Tikk
Hele Tuus
Mart Uibokand
Vladimir Vahesaar

Klassijuhataja Maria Sepp

 

1976

Viive Golubeva
Zinaida Kallak
Leili Kikas
Malle Kilev
Jüri Kiveste
Hele Koidumets
Aliise Laats
Anne Leim
Eve Liinamäe
Arvo Lillmaa
Oili Luha
Lea Päevalill
Heli Raud
Valentine Rõõmusoks
Sirje Savimägi
Kalju Sikk
Hele Udras
Urve Utsal
Mari Vahtramägi
Maret Ülenurm

Klassijuhataja Kalev Kalkun

 

1975

Sirje Hagu
Juta Härm
Virve Lohk
Saima Metsik
Harri Mängli
Aivar Palmre
Hiie Paur
Inge Peterson
Volli Põhja
Maret Tarros
Ülo Tulik
Ene Tuus
Leili Vares

Klassijuhataja Sirje Vassar

 

1974

Hilja Irdla
Hiie Järve
Mare Kooser
Luule Lahe
Aino Lepik
Liidia Lilleaed
Liivia Muiste
Vladimir Mägiste
Anne Pae
Virve Raud
Liivia Savimägi
Evi Säde
Siiri Uiboleht

Klassijuhataja Silvia Ziugand

 

 

1973

Toivo Feodorov
Raivo Juhkam
Meeli Kadak
Ilmar Kallak
Eili Kuusing
Liia Lepik
Orvo Lillmaa
Maimu Lohk
Liidia Pai
Aleksander Prokopjev
Helvi Päevalill
Ira Slavina
Liidia Vahesaar

Klassijuhataja Külli Kärblane

 

 

1972

Hillar Alaveer
Helve Kuhi
Maire Lepa
Aime Linnasmäe
Hele Nagel
Valli Nurmeots
Guuri Piholaan
Raimo Põld
Ene Sinisaar
Hele Tamm
Raissa Toomemets
Viivi Ülenurm

Klassijuhataja Luule Rikand

 

 

1971

Liivi Ahtvee
Nelli Kadak
Paul Kahu
Lea Kund
Rein Kärner
Anni Mäepalo
Filumeenius Lillmaa
Silvi Mägi
Helju Nurm
Marina Pai
Eeri Piirisaar
Mihhail Tamm
Urve Uja
Regiina Vallik

Klassijuhataja Ivi Tetsmann

 

 

1970

Raivo Kikas
Liilia Kudu
Siina Mehilane
Arvo Möldri
Al-der Nurmeots
Guuri Pilt
Agni Säde
Liidia Toom
Aime Vaherpuu

Klassijuhataja Helju Nõu

 

 

1969

Lille Hagala
Rein Gerbst
Silvia Karro
Helgi Koplimägi
Leo Kuus
Heldur Kuusing
Aili Kõiv
Linnar Kärner
Üllar Kärner
Viktor Lõhmus
Nikolai Männik
Aleks Pai
Külli Palok
Aime Pihla
Anu Pihlapuu
Paul Prokopjev
Väino Suurpere
Õie Tulik
Olga Tõnison

Klassijuhataja Veera Reissar

 

 

1968

Evi Allapuu
Helve Irdla
Ennu Raiesmaa
Mihkel Saaremets
Alviine Saavaste
Helve Suvi
Liia Smukler
Milvi Valli

Klassijuhataja Endel Rikand

 

 

 

1967

Helgi Hagu
Valdur Hani
Toivo Juhkam
Niina Kattai
Madis Kägu
Nikolai Mehilane
Leonid Pai
Maria Pedassaar
Jaan Riitsaar
Urve Ziugand
Paul Tammeorg
Lea Tammik
Helgi Verevmägi

Klassijuhataja Helju Savi

 

 

 

1966

Jevgenia Gerbst
Aino Haljas
Aleksandra Kitsemägi
Paul Kuld
Vello Kõiv
Helena Leim
Eevi Nurm
Kalle Pae
Maria Rästas
Marie Troškov

Klassijuhataja Kaarel Tetsmann

 

 

 

1965

Paul Hagu
Veera Kooser
Eevi Kõlli
Enda Küparkuus
Marie Latik
Valentina Lenuk
Eevi Luisk
Aino Piirisaar
Maria Pilt
Arvo Sikk

Klassijuhataja Linda Potolovskaja

 

 

 

1964

Lea Alev
Maie Kahu
Veera Karro
Mare Kuhi
Siina Kooser
Volli Nurmeots
Aleksander Piiritalo
Siiri Ziugand
Milvi Tarro
Helve Vaherpuu

Klassijuhataja Linda Zekker

 

 

 

1963

Aleksandra Hain
Boris Kahu
Andu Kangur
Luule-Mare Kann
Kalev Kuldnokk
Helene Leim
Maimu Lumi
Maria Mürkhain
Viktor Pai
Maria Pihlapuu
Alli Saar
Enn Suleva
Helgi Ujamägi

Klassijuhataja Veera Reissar

 

 

 

1962

Paul Haljas
Uuno Hallop
Raili Kasak
Silvia Kattai
Sulev Kruus
Valentiina Kuusing
Lea Kõli
Reet Laanoja
Lea Luts
Malle Männik
Heino Puusepp
Ene Ziugand
Osvald Tammeorg

Klassijuhataja Helju Nõu

 

 

 

 

 

1961

Leili Alev
Olev Kõlli
Aleksander Liinamäe
Kalju Lätik
Aleksis Pae
Virve Raiesmaa
Elsa Ridala
Valli Sai
Agnia Salu
Lehte Sarapuu
Veera Tammeorg
Tiiu Tiisler
Feliks Tulus
Kersti Visnapuu

Klassijuhataja Helgi Vetemäe

 

 

 

 

Obinitsa

2008

Innar Kattai
Kristjan Kõvik
Karel Kõomägi
Kaspar Küppar
Lauri Lõhmus

Klassijuhataja Rein Tarros

 

2007

Ainiki Pisukova
Tiit Plaado
Tiina Tamm
Martin Rand
Reelika Tammiste
Elin Toomik

Klassijuhataja Rein Tarros

 

2005

Mari Allik
Maarja Hõrn
Andu Kuningas
Ingrid Ivanov
Taavi Haljas
Triin Talupoeg
Madis Küppar
Virgo Hani
Risto Kõomägi

Klassijuhataja Silvi Palm

 

2003

Kristian Baikov
Mairo Lõhmus
Maarika Silm
Pille Metsik
Kärt Blum
Annika Toomik
Angeli Ivanov
Lehar Lehes

Klassijuhataja Rein Tarros

 

2002

Liisi Arujõe
Ivar Illak
Ivar Kõomägi
Andres Lõvi
Taimar Plaado
Ove Tammik
Maris Toomik

Klassijuhatajad Tiina Küppar ja Silvi Palm

 

2001

Taivi Kuningas
Kaupo Kann
Kati Liiv
Helen Talupoeg
Tea Tammik
Rene Tarros
Eleri Unga
Siim Valge

Klassijuhataja Iija Nilk

 

2000

Andrei Baikov
Ivar Ivanov
Kadri Küppar
Keiti Päike
Ave Tammik

Klassijuhataja Tiina Mets

 

1999

Kairi Päike
Jaanika Akmentin
Sirli Sarapuu
Merli Talupoeg
Veiko Lõhmus
Tanel Kuningas

Klassijuhataja Tiina Küppar

 

1998

Janar Akmentin
Jarno Blum
Signe Keskküla
Helin Korde
Kristi Piholaan
Pille Piholaan
Siret Saaremets
Veiko Višnakov

Klassijuhataja Enda Land

 

 

 

 

 

 

 

 

1997

Jüri Kašankin
Margit Kattai
Egne Kendra
Priit Küppar
Kristjan Nurm
Jane Sikka
Meelis Talupoeg
Tiiu Turvas

Klassijuhataja Rein Tarros

1996

Mailika Lokk

Klassijuhataja Rein Tarros

1995

Ellika Jallai
Marika Lõhmus
Mirjam Lõhmus
Kaimar Metsik
Veiko Pilve
Astrid Raudsepp
Argo Talupoeg
Anatoli Smorodin
Marju Vaab

Klassijuhataja Tiina Mets

1994

Kadri Metsik
Ahti Oper
Meelis Kuld

Klassijuhataja Ülvi Mets

1993

Siiri Jallai
Renate Kašankin
Svetlana Kašankin
Olesja Kübe
Terje Piiling
Eneli Sarapuu
Aili Soidla
Priit Turvas
Urmo Uiboleht

Klassijuhataja Raili Riitsaar

1992

Kaire Jallai
Hele Kamarin
Helle Kamarin
Anne-Mai Kuuse
Meelis Lõhmus
Jaanus-Margus Päkk
Eve Tõnisson
Anneli Toomemägi
Ervin Unga
Margus Višnakov

Klassijuhataja Enda Land

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1991

Elle Haavik
Ene Haavik
Rao Holtsmeier
Janar Kattai
Kaido Kendra
Marju Kuld
Rainis Oper
Ülle Reha
Jaanek Tamm

Klassijuhataja Rein Tarros

 

1990

Jaan Järvelill
Tiiu Järvelill
Mainer Korde
Erki Nurm
Tarvo Raudsepp
Taavi Turvas

Klassijuhataja Tiina Mets