Juhtkond

       

Aira Tarros

 

direktori kohusetäitja

 

aira.tarros@gmail.com,

kool@meremae.ee

Hele Kroon    õppealajuhataja  5243038 meremaekool@gmail.com


Hoolekogu

       
Viivika Kooser   koolipidaja esindaja   viivika.helmed@gmail.com
Reet Allik   Meremäe Kooli pedagoogide esindaja    
Silvia Stepanova   Meremäe Kooli “Tsirgupesäkene liitrühm” pedagoogide esindaja    

Ester Lehes
  Meremäe Kooli “Obinitsa liitrühm” pedagoogide esindaja    
Ain Raal   kooli lastevanemate esindaja, hoolekogu esimees    
Angelina Kürvits-Pai   kooli lastevanemate esindaja, hoolekogu aseesimees    
Helle Palok   kooli lastevanemate esindaja    
Maret Utsal   kooli lapsevanemate esindaja, sekretär   maret.utsal@gmail.com
Helen Ehandi   kooli lastevanemate esindaja    
Kati Kuuseoks 

 

 

Merili Muusikus

  “Tsirgupesäkene liitrühm” lapsevanemate esindaja 

“Obinitsa liitrühm” lapsevanemate esindaja

   

Õpetajad

       
Reet Allik   klassiõpetaja   reet.allik.kool@gmail.com
Sigre Andreson   käsitöö- ja kodunduse õpetaja    sigre@setomaa.ee
Fee Tamm   inglise keele õpetaja    fee.tamm@gmail.com
Harri Sarapuu   tehnoloogiaõpetaja   harrisarapuu@gmail.com
Päivi Kahusk   huvijuht    p2ivi.kahusk@gmail.com
Hele Kroon   sotsiaalainete õpetaja     meremaekool@gmail.com
Helgi Lehemets   vene keele õpetaja    helgilehemets49@gmail.com
Tiina Mets   klassiõpetaja, matemaatikaõpetaja    tiinamets68@gmail.com
Peeter Pai   muusika- ja matemaatikaõpetaja    peeterpai461@gmail.com
Silvi Palm   eesti keele- ja kirjanduse ning kunstiõpetaja    palmsilvi@gmail.com
Aira Tarros   eripedagoog    aira.tarros@gmail.com
Rein Tarros   loodusainete ja kehalise kasvatuse õpetaja    reintarros@gmail.com
Sulev Tõkke   matemaatikaõpetaja   sulevtokke@gmail.com
Triin Ojasoo   kehalise kasvatuse õpetaja    triinojasoo@gmail.com
Maie Langus    väikeklassi õpetaja    maielangus@gmail.com
         
         
         
         
 PERSONAL        
 Triin Ojasoo    sekretär, raamatukoguhoidja   7856653  triinojasoo@gmail.com
 Kerstin Lossev    koka abi    
Viive Palok    kokk  7856693  viivepalok@gmail.com
 Sulev Tõkke    IT süsteemiadministraator   sulevtokke@gmail.com
 Ruth Raudpuu   koristaja    
  Hele Verrev    koristaja    
         
         
         
         

Kõige tähtsama osa kooliperest moodustavad meie ÕPILASED ning me ei unusta kunagi ära ka oma VILISTLASI.