image_pdfimage_print

 

Juhtkond

18698430_10207302654763715_7318273343730216821_nMainer Järvelill

direktor

5147199

kool@meremae.ee

Hele Kroon  õppealajuhataja meremaekool@gmail.com


Hoolekogu

Viivika Kooser koolipidaja esindaja viivika.helmed@gmail.com
Silvia Stepanova lasteaiaõpetajate esindaja  silv@hot.ee
Hele Kroon kooliõpetajate esindaja  meremaekool@gmail.com

Ain Raal
kooli lastevanemate esindaja, Hoolekogu esimees  raaliain@hot.ee
Angelina Kürvits-Pai kooli lastevanemate esindaja, hoolekogu aseesimees  angelinakyrvitspai@gmail.com
Helle Palok kooli lastevanemate esindaja  helle.palok@meremae.ee
Madis Lõiv lasteaia lapsevanemate esindaja  madis.loiv.001@mail.ee
Maret Utsal lapsevanemate esindaja, sekretär maret.utsal@gmail.com


Õpetajad

Reet Allik klassiõpetaja reet.allik.kool@gmail.com
Sigre Andreson käsitöö- ja kodunduse õpetaja  sigre@setomaa.ee
Fee Tamm inglise keele ja kehalise kasvatuse õpetaja  fee.tamm@gmail.com
Mainer Järvelill tehnoloogiaõpetaja  kool@meremae.ee
Päivi Kahusk huvijuht  p2ivi.kahusk@gmail.com
Hele Kroon sotsiaalainete õpetaja   meremaekool@gmail.com
Helgi Lehemets vene keele õpetaja  helgilehemets49@gmail.com
Tiina Mets klassiõpetaja, matemaatikaõpetaja  tiinamets68@gmail.com
Peeter Pai muusika- ja matemaatikaõpetaja  peeterpai461@gmail.com
Silvi Palm eesti keele- ja kirjanduse ning kunstiõpetaja  palmsilvi@gmail.com
Aira Tarros logopeed, eripedagoog, matemaatikaõpetaja  aira.tarros@gmail.com
Rein Tarros loodusainete ja kehalise kasvatuse õpetaja  reintarros@gmail.com
Triin Ojasoo kehalise kasvatuse õpetaja  triinojasoo@gmail.com
 Maie Langus  väikeklassi õpetaja  maielangus@gmail.com
 
 PERSONAL
 Triin Ojasoo  sekretär, raamatukoguhoidja   7856653  triinojasoo@gmail.com
 Ljubov Gorova  koka abi
  Viive Palok  kokk  7856693  viivepalok@gmail.com
 Tiim Salumägi  IT süsteemiadministraator
 Ruth Raudpuu koristaja
  Hele Verrev  koristaja

Kõige tähtsama osa kooliperest moodustavad meie ÕPILASED ning me ei taha unusta kunagi ära ka oma VILISTLASI